Photo Magician

Resim Çevirme ve Düzenleme Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.15 MB
  • Version 2.2.0
  • Dil TR / EN
  • Firma Sheldon Solutions
Photo Magician ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmuş basit ama faydalı bir resim çevirme ve boyutlandırma aracıdır.
Photo Magician ücretsiz bir resim çevirme ve boyutlandırma aracıdır. Bu araç ile JPG, GIF, PNG, TIFF gibi sıklıkla kullandığımız  formatların yanı sıra PSD, PCX, TARGA, DDS gibi resim formatlarını da desteklemektedir. Aynı zamanda bu formatlar arasında geçiş yaparak resimlerinizi istediğiniz dosya uzantısına göre de değiştirebilirsiniz.

Photo Magician ile resimlerin boyutlarını piksel cinsinden değiştirebilir yada yüzde olarak boyutlandırabilirsiniz. Hızlı dönüştürme modu ile bu işlemi sürükle-bırak metodunu kullanarak süratli bir şekilde yapabilirsiniz. Hatta bütün bu değişiklikleri elektronik aletleriniz (cep telefonu, tablet pc vb.) için uygun ölçülere getirebilirsiniz.

Resimleri düzenleme sırasında dilerseniz yazılım içerisinde bulunan görsel efektler ile resimlerinize ayrı bir görüntü kazandırabilirsiniz.

Photo Magician yazılımı ile boyutlarını değiştirmek istediğiniz resim dosyalarını tek tek yada toplu halde işlem yaparak değişiklik yapabilirsiniz. Yazılımın boyutu küçük olduğu için kesinlikle sisteminizi yormaz ve çok hızlı bir şekilde istediğiniz işlemi yapar.

Yazılımın bir diğer dikkat çeken tarafı ise kurulumunun çok kolay olması. Sadece indirdiğiniz .EXE dosyasını çalıştırın ve kurulumu yapın. Kurulumu yaptıktan sonra yazılımın dil seçenekleri içerisinde Türkçe' yi seçerek kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

 
Photo Magician indir